Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfamızda sık sorulan sorular hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsin. Nakliyat sektörü içinde sorulan soruların yanıtı bu sayfada.

sık sorulan sorular
Adana Ev Taşıma Hizmeti Kaç Kişi İle Yapılmaktadır ?

Bu sorunun cevabını net olarak vermek doğru olmaz. Ortalama olarak 4-5 kişi çalışmaktayız. Taşımanın yapıldığı konut veya alacağınız hizmette göre kişi sayısı değişmektedir.

Nakliyat Hizmeti Kaç Saat Sürer ?

Ev taşıma hizmetine net bir süre belirtmek doğru değildir. Taşınacak eşya ve mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içi taşıma 4-6 saat sürerken şehirlerarası taşıma 1-3 gün sürer.

Nakliyat Fiyat Aralığı Ne Kadar ?

Tam olarak net fiyat söylenemez fakat şehir içi taşımalarda 1200 TL den başlarken şehirler arası taşımalar 4000 TL başlayabilir. 1+1 taşınan konut ile villa taşıması aynı fiyatları seyretmez en doğru rakam için firma ile iletişime geçmekte fayda vardır.

Taşıma Hizmetlerinde Nakliyat Sigortası Yapılıyor mu ?

Yapacağımız tüm hizmetlerde nakliyat sigortasını yapmaktayız.

Mobilya Taşımaları İçin Marangoz Ekip Var mı ?

Bizden alacağınız tüm hizmetlerde sertifikalı marangoz göndermekteyiz. Monte ve demonte için profesyonel ekip ile çalışmaktayız.

Rezervasyon Yaptırmak Gerekiyor Mu ?

Sürekli değişen ülkemizin enflasyonu ile beraber fiyatlar yükselmektedir. Bu yüzden erken rezervasyon yapmanız yararınıza olacaktır. İkinci unsur ise firmanın yoğunluğudur erken rezervasyon ile taşıma tarihi belirleyebilirsiniz.