Adana Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma tek başına yer kaplayan taşınması gereken eşyaların nakliye araçlarına göre daha küçük araçlarla verilen hizmettir. Bu ise maliyeti düşürerek uygun fiyatlardan parça eşyalarınızı taşımanıza büyük ölçüde olanak sağlamaktadır. Evinizdeki veya ofisinizdeki eşyaların bir kısmının ofise, eve veya yazlık evlere taşınması hizmetine Adana Parça Eşya Taşıma denir. Maliyetten kısmak için bu hizmet diğer hizmetlere göre uygun fiyatlıdır. Halk arasında çok bilinmemesine rağmen parça eşya taşıma hizmetini genelde ofisleri veya yazlık evleri bulunan müşterilerimiz talep etmektedir. Kamyonet veya pikap tarzı eşyalarla gerçekleştirilen bu hizmet müşterilerimizin uygun fiyatlardan taşınmasını sağlar.

Adana parça eşya taşıma
Adana parça eşya taşıma

Adana Parça Eşya Taşıma Nedir ?

Evinizdeki yatak, buzdolabı, dolap ve benzeri mobilyaları ayrı ayrı taşınmasına parça eşya taşıma denir. Adana Parça Eşya Taşıma nakliye araçlarına göre daha küçük araçlarla yapılmaktadır. İsteğe göre araçlara grup grup taşınabilir. Eşyanızın boyutuna göre her türlü dizayn yapılır ve taşıma gerçekleşir. Evinizde bulunan fakat ofisinize veya yeni evinize taşıma için bu hizmet diğer nakliyat hizmetlerine göre oldukça elverişlidir. Bu hizmeti ofis eşyalarınız veya ev eşyalarınız alabilirsiniz. Diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi bu hizmetimizde de tüm sözleşme ve sigorta imkanları sunmaktayız. Tüm güvence ve sigorta sistemleriyle eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Göz Atın Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılmalıdır ?

Parça Eşya Taşıma hizmetinde kullanılacak araçların sıradan ticari olması eşyalara zarar verir. Bunun yerine nakliye için dizayn edilmiş kamyonet ve pikaplar seçilmelidir. Parça Eşya Taşıma dahi olsa hizmet verilecek aracın bu iş için uygun olması müşteriye ve size zarar vermez. Parça Eşya Taşıma hizmeti verilmeden önce ekip arkadaşların eşyanın durumuna bakması ve duruma göre araç kullanılması gerekmektedir. Ayrıca müşterininde eşyayı belirtmesi de gerekmektedir. Belirtmemesi üzere gelen araç taşınacak eşyaya uygun olmazsa eşyaya gelecek zarar kaçınılmaz olur.

Adana Parça Eşya Taşıma Süreçleri

Günümüzde sıkça kullanılan taşıma sektörlerindeki rağbet artık normalleşti. Sürekli taşıma sağlanan şehirlerde bazen sadece parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç eşliğinde birçok sorumluluğu beraberinde getirir. Bu nedenle parça eşya dahi olsa özenle ve titizlikle yapılmalıdır. Adımların hepsi uzman ekiplerle takip edilmeli ve uygulanmalıdır.

•       Parça Eşya Taşıma hizmeti almadan önce firmaya hangi eşyanın taşınacağı belirtilmelidir. Hizmetlerimiz dahilinde tüm mobilya, mutfak eşyaları ve ofis eşyalarını taşımaktayız

•       Belirtilen eşya üzerine ekiplerimiz siz hiç zahmet çekmeyin diye tüm paketleme işlerini uzman ekip arkadaşlarımız eşliğinde kaliteli ürünlerle paketlenir.

•       Paketlenmiş Parça Eşyalar kamyonet veya pikaba yüklenir. Yükleme esnasında hiçbir çizilme, kırılma, lekelenme gibi durumlardan kaçınmak için uzman ekip arkadaşlar tarafınca istiflenir.

•       Belirtilen konuma taşıma gerçekleştikten sonra tüm anlaşmalar yapılır sözleşme teslim edilir ve stressiz bir şekilde nakliyeniz tamamlanmış olur.

Hizmetlerimizi verirken tüm güvenlik önlemlerini almaktayız. Sözleşme yaparak hiçbir sorun yaşamadan anlaşılan ücrette parça eşyanız taşınmış olur.

Adana Parça Eşya Taşıma Olarak

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübemizle verdiğimiz tüm hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Başladığımız günden bugüne tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti vizyonun ilerleyerek sektörde lider haline geldik. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleriyle birlikte hizmetlerimizde üst düzey güvenlik sağlayarak hizmetlerimizi stressiz bir şekilde vermekteyiz. Uzman ekip arkadaşlarımızla kalite misyonunda kullandığımız tüm ürün ve ekipmanlar son teknoloji olup her türlü parça eşya taşımaya uygundur. Güvenle firmamızla Parça Eşya Taşıma hizmeti alabilirsiniz. Sizlerde güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir şekilde Adana Parça Eşya Taşıma hizmeti almak için firmamızla iletişime geçin.