Adana Nakliyat Hizmeti

Günümüz Türkiye’sinde ortaya çıkan problemlerden en büyüğü kentleşme ve bundan türeyen evden eve nakliyat. Konutlaşmanın artmasından kaynaklı ev değiştirmek veya yeni bir ile ya da ilçeye taşınmak için başvurulması gereken hizmetlerden ilki evden eve nakliyattır. Evden eve nakliyat hizmeti bulunduğunuz evdeki eşyalarınızın yüklenip istenilen konuma taşınmasıyla gerçekleşir. Firmamız ise size bu hizmetleri profesyonel olarak 20 yılı aşkın bir süredir vermekte. Firmamızın tescil belgeleri tam olup güvenle hizmet verdiği birçok müşterisi bulunmakta. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerin tümünde nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesi imkanı sunuyoruz. Kaliteli, güvenilir ve hızlı bir Adana evden eve nakliyat hizmeti almak için hemen firmamızla iletişime  geçin.

evden eve nakliyat adana
evden eve nakliyat adana

Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Evden eve nakliyat, son dönemlerde oldukça revaçta olan ve sıkça başvurulan bir hizmettir. Hizmetlerin asıl kaynağı ile gittikçe artan konutlar. Nüfus artışı ile birlikte oldukça fazla konutlar ülkemizin her toprağına inşa ediliyor. Bu kadar konuta da elbette yerleşmek isteyen birçok insan var. Evden eve nakliyat hizmeti ise müşterilerin ikamet ettikleri evlerdeki eşyaların paketlenip nakliye aracına yüklenmesiyle olur. Müşterinin evinden eşyalar profesyonel bir şekilde yüklendikten sonra istenilen konuma ve konuta tekrardan taşınır düzenlenir ve teslim edilir. Evden eve nakliyat müşterilerin zahmetsiz bir şekilde taşınmasına ön ayak olur. Ayrıca yapılan hizmetler sırasında eşyaların ve müşterinin güvenliği ele alınır ve gelecek her türlü olumsuz durumlardan kaçınmak için sigorta yapılır. Yapılan tüm profesyonel hizmetler eşliğinde müşteri yeni evine stressiz bir şekilde taşınır.

Günümüzde Yaşanan Nakliyat Problemleri 

Nakliyat sektöründeki hızlı artış beraberinde birçok sorunu ortaya çıkardı. Özellikle nakliyat sektörüne hunharca giriş yapan şahıs firmalar. Tecrübesizce giriş yaparak daha nakliye için uygun olmayan araçlarla hizmet vermekteler. Hizmet verirken müşterinin eşyalarına gelebilecek zararları göz ardı ediyorlar. Bu sebeple hizmet almak isteyen müşteriler doğru firmayı seçmekte zorlanmaktadır. Eşyalarını kendileri taşımak istemekteler fakat aslında bu eşyalarına gelebilecek zararları arttırır. İstemeden zarar verebilirler. Bunun için en doğru karar doğru nakliyat firmasını bulmak olacaktır. Peki doğru Adana evden eve nakliyat firması nasıl bulunur.

Doğru Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır 

Evden eve nakliyat hizmetini en doğru ve güvenilir bir şekilde bulmanız için sizlere bir liste hazırladık. Bu öncüller eşliğinde aradığınız doğru firmayı bulacaksınız. Gelin birlikte bu maddelere göz atalım.

1)    Firmanın Sosyal Medya Kanalları : Her firma hemen hemen müşterilerini sosyal medya mecralarından bulmaktadır. Bunun içinde sosyal medyada kendilerini tanıtmaları gerekmekte. Bu ise size büyük bir kapı açmakta. Firmanın sosyal medyası firma için adeta bir aynadır. İnternet sitesini veya sosyal medyasını araştırarak firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle firmanın geri dönüş ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak verdiği hizmetlere bakmanız firma hakkında bilgi sahibi olmanıza yarayacaktır.

2)    Yetki Belgesi : Firmadan hizmet almadan önce mutlaka Nakliyat Yetki Belgesi olmasına dikkat edin. Bu belge devlet tarafında bu iş için uygun ekipmanlara sahip olduğunu gösterir. Bu ise sizin için bir artı demektir. Şahıs şirketleri hukuksal süreçlerden etkilenmemek için çoğunlukla belge almaz. Dikkat etmeyen müşterilerde çokça sorun yaşamaktadır.

3)    Nakliyat Sigortası ve Nakliyat Sözleşmesi : Hizmet almadan önce firmayla iletişime geçince dikkat edilmesi gereken bir diğer konu Nakliyat Sigortası. Bu sigorta nakliye sırasında oluşabilecek her türlü zararın müşterinin ve firmanın etkilenmemesi için önemlidir. Ayrıca Nakliyat Sözleşmesi firma ile anlaştıktan sonra belirlenen fiyat, oda adedi ve taşınılacak eşyalar gibi hususların belgelendirilmesi anlamına gelir.