Adana Eşya Depolama

Adana Eşya Depolama hizmeti müşterilerimizin özenle paketlenmiş eşyalarının konteynerli sistemlerde depolanmasıdır. Bu hizmetin temel amacı nakliye yapılan müşterinin eşyalarını zarar görmeden depolanmasına olanak sağlar. Herhangi bir çalınma, kırılma, lekelenme gibi durumlardan korunması için müşterinin depolama hizmeti alması gerekmektedir. Hizmetler dahilinde birçok eşya türü depolarımızda saklanabilir durumdadır. Eşya depolama hizmeti sunmayan çoğu firmadan öncü olarak bu hizmeti profesyonel olarak vermekteyiz. Eşya depolama hizmetini çok amaçlı depolarımızda üstün kalite standartların gerçekleştirmekle beraber müşterimizin isteği ölçütlerde dizayn ederek uzun süreli depolama olanakları sunmaktayız.

Adana eşya depolama
Adana eşya depolama

 Adana Eşya Depolama Nedir ? 

Günden güne gelişen lojistik sektörü ile birlikte oldukça yaygın olan nakliyat firmaları eşya depolama hizmeti sunar. Bu hizmet kapsamı içerisinde katları bulunan özel depolarda konteynerli sistemler bulunmaktadır. Bu sistemler numaralı olmakla beraber uzman kadro güvenlik ekiplerimizle eşyalarımız güven altındadır. Sıralı sistem depolarda eşyaların adedi ve büyüklüğüne göre depo seçilmektedir. Eşyalarınız kaliteli ürünlerle paketlenip zarar görmeyecek şekilde istiflenir ve dizayn edilir. Bu hizmetteki asıl amaç nakliye hizmeti verilen müşterinin eşyalarının ortada kalmayıp güvenli bir şekilde depolanmasıdır. Özellikle artan konut sayısı ile birlikte eşya adedi  bu hizmete oldukça kapı aralar.

Adana Eşya Depolama Nasıl Yapılmalıdır ?

Eşya depolama hizmetindeki önemli etken güvendir. Bu güvenin sağlanması için depolamaya uygun mekanlar seçilmelidir. Eşyaların zarar görmemesi adına uzman ekipler eşliğinde profesyonel bir şekilde saklanmalıdır.

Göz Atın Adana Evden Eve Nakliyat

Ayrıca bu hizmetlerde de sözleşme ve sigorta imkanları bulunmaktadır. Yapılan sözleşme üzere kira bedeli, eşya adedi ve ne kadar süre depolanacağı belirtilir. Sözleşmeler dahilinde firma eşyaları özenle araçtan indirip uygun bir şekilde depolaması gerekmektedir. Özellikle uygun istiflenemeyen eşyaların zarar görmesi muhtemeldir. Gelebilecek her türlü zarar ve olumsuz durumlardan kaçınmak için sigorta yaptırılması gerekmektedir.

Bu sigorta imkanını firma sağlaması gerekmektedir. Yapılan sigorta hem firma adına hemde müşteri adına oldukça kolaylık sağlar. Sigorta çatısı altında depolanan eşyalardan kaynaklı oluşabilecek her türlü zarar en aza indirilir. Bundan sebeple depolama hizmeti alan müşteri eşyalarını güvenle depolamış olur.

Adana Eşya Depolama Süreçleri

Müşterimiz bize Adana Eşya Depolama hizmeti almak için başvurduğunda detaylı bir konuşma yapılmaktadır. Konuşma esnasında müşteriden tüm detaylar istenmektedir. Ardından ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı almak üzere Eşya Depolama aracıyla yola koyulmaktadır. Varılan konum eşliğinde eşyalarınız özenle paketlenmektedir. Paketleme sırasında kullanılacak tüm ekipmanlar eşyanıza gelebilecek zararları koruyan kaliteli malzemelerdir. Ardından dikkatlice araca yüklenir ve depoya gidilir. Eşyanın türü ve büyüklüğüne bağlı olarak uygun depo bölümüne muhafaza edilmek üzere yerleştirilir. Anlaşılan süre ve ücret müşteriden teslim alınır. Ardından uzman kadro güvenlik ekiplerimiz eşliğinde eşyalarınız güvenle depolanır. Müşterimiz istediği zaman depomuzdan eşyalar tekrar yüklenir ve istenilen konuma götürülür. İşlemlerimizin tümünü kapsayan sözleşme ve sigortalar bulunur. Bu sayede eşyalar ve müşteri olası tüm olumsuz koşullardan korunmuş olur.

Adana Eşya Depolama Olarak 

Başladığımız günden bu yana yaptığımız tüm işlerde kalite standartlarını en üst düzeye çıkarmaya çalıştık. Müşteri memnuniyeti ve güven prensibiyle çıktığımız bu yolda lider olmanın gururuyla verdiğimiz hizmetlerin bilincindeyiz. Hizmetlerimizin hepsinde müşterimizin hiçbir zarar uğramaması adına sözleşme ve sigorta imkanları sunmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleriyle üst düzey eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizde sadece eşya depolama olmaksızın lojistik sektöründe tüm hizmetleri vermekteyiz.

Güven misyonunda ilerlediğimiz bu yolda depolarımızı uzman kadro güvenlik ekibiyle titiz bir güvenlik sağlamaktayız. Depolardaki her bölümde temizliği en üst düzeye çıkararak müşterilerimizin eşyalarını hijyenik ortamlarda depolanmasını sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerimizin hepsinde kaliteli ürünler kullanmaktayız.